Hakkımızda

GÖRÜRLER Oluklu Ofset Kutu San. Ltd. Şti., oluklu mukavva sektöründe faaliyet göstermektedir.
GÖRÜRLER kaliteli ve çevre dostu ambalajlar üretmeyi temel prensip olarak benimsemiş bir kuruluştur. GÖRÜRLER oluklu mukavva üretiminde koli ve kutu imalatında ürettiği ambalajların pazarlanmasından dağıtımına kadar size etkin hizmet sunar. Çünkü müşteri isteklerine işin başından sonuna kadar her aşamada istenilen daha iyi kalitede, daha ekonomik ve daha hızlı yanıt vermek GÖRÜRLER AMBALAJ'ın değişmez kalite politikasıdır. Üretimde kaliteye ve müşteri memnuniyetine gösterdiği hassasiyet her geçen gün biraz daha büyümekte ve müşteri portföyünü sürekli büyük bir hızla genişletmektedir.

Kurum Kültürü
• Müşterilerimizle güvenilir, sağlam ve uzun vadeli bir ticaret ortamı oluşturmak,
• Maliyetlerin en düşük düzeyde tutarak, kaliteyi ve verimliliği maksimize etmek; bunu müşterilerimize yansıtmak,
• Sadece firma sahiplerine değil, çalışanlarımıza, müşterilerimize ve içinde bulunduğumuz topluma yüksek katma değer sağlamak,
• Çevreye saygı ve israfa karşı durma bilinciyle doğadan ve toplumdan aldığını işleyip geliştirerek yeniden doğaya ve topluma kazandırmak,
• Her zaman sağlam, koruyucu ve doğal ambalajlar üretmek.
Vizyonumuz: Sunduğumuz ürün, hizmet ve çözümlerimiz ile sadık ve mutlu müşteriler oluşturan sektöründe öncelikle tercih edilen firma olmaktır.
Misyonumuz:
Kurum kültürümüzü oluşturan değerlerden taviz vermeden çalışanlarımızla, ülkenin gelişimine katkıda bulunmaktır.
Kalite Politikamız:
Sunduğumuz tüm ürün, hizmet ve çözümlerin,
• Sıfır hata
• En uygun fiyat
• En yüksek müşteri memnuniyetini sağlaması için gerekli tüm tedbirleri almak, tüm çalışanlarımız, müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz ile uyum içerisinde çalışmak ve sistemimizin etkinliğini sürekli geliştirmektir.
Hizmet Anlayışı
GÖRÜRLER ambalajı bir güvence olarak görür. Hem üretici hem de tüketici için. Bu bilinçle, tüm iş ve hizmet süreçlerini buna uygun sorumlulukla ele alır ve tamamlar. Ambalajın koruma, taşıma ve bir arada tutmanın ötesinde; emeğe ve tüketiciye saygı olduğuna inanır. Sunduğu ürünlerin bu değeri yansıtacak kalitede olmasına mutlaka önem verir. Konusuna ve işinin önceliklerine hakimdir. Müşterilerini, ihtiyaç ve talepleri ışığında kağıt, ebat, tasarım ve üretiminde ilgili olarak en uygun seçeneklere yönlendirir. Tecrübesini ve bilgisini müşteriyle paylaşır. Sürekliliğe ve sağlam ilişkilere önem verir. Müşterileriyle etkin bir iletişim içindedir. Onların soru ve sorunlarını sür’atle çözecek bir organizasyon düzenine ve insan kaynaklarına sahiptir. Kaliteyi basit bir vaat olarak değil, üretimin ve kurumsal hizmet süreçlerinin “olmazsa olmaz” bir unsuru olarak kabul eder. Kaliteyi garanti altına almak için üretimden teslimata pek çok aşamada gerekli kalite kontrollerini titizlikle yapar. Makinenin değil, insanın ürettiğine inanır. Makine kadar insana da yatırım yapar. İnsan kaynaklarını eğitir ve geliştirir. En iyiyi, en uygun fiyata, en kısa zamanda sunmayı hedefler. Müşterilerini doğru ve dürüst şekilde bilgilendirir. Gerçekçi ve güvenilir vaatlerde bulunur.